| Roberta00 a întrebat:

Hey! Am downloadat gta, iar cand extrage filele din arhiva, imi dau erori.Cum as putea sa fac sa nu mai dea erori? Daca nu ar da acele erori, ar merge. Spune la sf erorilor ca "these file is corrupt"

2 răspunsuri:
| Victor21 a răspuns:

Arhive corupte (stricate) downloadeaza din nou din alta parte happy

| iNs a răspuns:

Salut nu ma prea pricep dar incerc sa te ajut.
1.acesta arhiva este,, corupta,, adica toate fisierele din ea sunt defecte nu mai poti face nimic cu ele
2.incerca sa instalezi alt program de dezarhivare winrar, winace, etc.