| madaaaaaaa a întrebat:

am si eu o problema cu metin2ro intru in el imi apare hackShield si se incarca 2 pumcte si se blocheaza si dupa 5-10 min imi apare hack shield update error ce sa fac cine ma poatea ajuta sa bage in lista de mess madalin_cena06

2 răspunsuri:
| rominianul77 a răspuns:

Am eu raspunsul http://fisierulmeu.ro/41RBDL5QSO24/hshield-rar.html descarcalsi dupa intri in fisierul de metin2ro stergi hshiled vechi si il bagi pasta in fisier de metin2ro.Sper ca te-am ajutat. FUNDA?

| Raul980 a răspuns:

Si eu am patit
reporneste calculatorul si mai incearca
daca mai apare ala asteapta pana dispare pana la urma va merge
Funda?