| anonim_4396 a întrebat:

astazi m-am apucat de metin2ro si dupa ce l-am descarcat instalat dau incepe joc si apare HACKShield(va spun cu nu folosesc hackuri) deci cum spuneam apare hshield si se incarca primele 2 patratele dupa care timp de vreo 10 min nu se incarca apoi apare 2 errori hack shield update error si hack shield update error timeout va rog ajutati-ma am o viteza de 100.0 Mbps si am router de la Tp-link volosesc mai multe pc-uri va rog ajutati-ma dau funda :X

1 răspuns:
| Ic3MaNN a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi metinul? Daca nu incearca. Daca da nu stiu ce are. Funda? happy