| DavidAlin18 a întrebat:

Am Si Eu O Problema Cu MINECRAFT....Am Windows8 Si Cand Intru In Minecraft Imi Da O Eroare: Bad Video Card Drivers...Am Urmarit Si Efectuat 7-8 Tutoriale Care Aratau Cum Sa Fac, Dar Nici Unul Din El Nu A Mers

Cine Ma Poate Ajuta Si Pe Mine Cu Un Team Viewer PLS...DAU FUNDA... Daca Ma Poate Ajuta Cineva ID MESS:davidalin18@yahoo.com ATENTIE:WINDOWS (8)

1 răspuns:
| GreNaDa a răspuns:

Sallut.Nu te pot ajuta cu Team Viewer dar am cateva solutii. Daca ai un pc mai slabut putin incearca sa iti cumperi o placa mai buna. Daca nu-ti merge pe Windows 8 incearca pe Windows 7 sau XP. Funda? PS:La mine au mers toate happy.