| SuZuki98 a întrebat:

Am si eu o problema cu un joc pe nume minecraft cand intru in el mi se misca cateva secunde ok dar dupa aceea mi se misca greu rau de tot in reluare se misca si nu inteleg de ce am luat toate versiunile posibile si nimic este din cauza la ram? Ma puteti ajuta.

3 răspunsuri:
| SuZuki98 explică:

Am ramu de 1 cam slabut... procesor inter celeron, si placa video nVIDIA

| CeMaiFaci a răspuns:

Pai man zi mai zi cati rami, placa video, procesor etc ai si dupa poate mai rezolvam k

| Luata_1925 a răspuns:

Cati rami ai trebuia sa lasi si ai placa video?