| SuZuki98 a întrebat:

Am si eu o problema cu un joc pe nume minecraft cand intru in el mi se misca cateva secunde ok dar dupa aceea mi se misca greu rau de tot in reluare se misca si nu inteleg de ce am luat toate versiunile posibile si nimic este din cauza la ram? Am ramu de 1 gb cam slabut... procesor Intel celeron si placa video nVidia.Ma puteti ajuta.

1 răspuns:
| CopilCopacCuBubeInCapBoss a răspuns:

Nai zis nimic suficient straight face adica nVIDIA.

Ce dracul ca poate sa fie si de 6 gb straight face specifica si tu ca si ea conteazawinking
Si ca sa al faci mai non-lag dai la optiuni--setari video --- camp de vedere Acolo al ai pe departe dal pe Tiny (Daca ai optifine) daca nu dal pe short sau scazutwinking Bafta!