| tudi07 a întrebat:

Am si eu o problema destul de dubioasa cu PC-ul, mai exact de la un timp am foarte putine frame-uri in "UNELE" jocuri. De exemplu pe CS GO: aveam inainte 150-200 fps, rar scadea la 100, insa de la un timp oscilez intre 30-40 fps. De asemenea pe LOL jocul imi merge foarte greu fata de alte dati. Nice nu pot juca... Ce este dubios este faptul ca acest "fenomen" il intalnesc doar la aceste 2 jocuri, si am observat ca la Assasin Creed Brotherhood de exemplu jocul merge perfect. La fel si la Cs 1.6, jocul merge perfect, deci nu cerintele sunt motivul. Calculatorul meu este destul de bunicel 8 GB RAM 2x3 GHZ procesor, si placa Nvidia GTS 450, deci nu cred ca asta ar fi problema plus ca acest lucru mi se intampla de la un anumit timp. Daca ma puteti ajuta va rog frumos, dau funda garantat!

2 răspunsuri:
| barbutxxx a răspuns:

Reinstaleaza windosu, sau du-te cu el la un servis autorizar.

| tudi07 explică (pentru barbutxxx):

De reinstalat am citit la altii ca nu ii ajuta cu nimic si la service poate am sa ma duc dar mai astept alte raspunsuri