| Denys444 a întrebat:

am si eu o problema destul de mare.
Am un calculator cu windows 10 instalat pe el, aseara cat timp am stat pe el totul mergea perfect. Peste seara i am dat update pentru ca asa mi-a cerut. Si aici a aparut problema, nu mi mai recunoaste castile, microfonul, le bag in jack si degeaba inainte cand le bagam imi aparea o notificare ca s au conectat dar acum nimic.

Daca stiti ce este de facut sau aveti o idee, va rog sa ma ajutati, dau funda.

1 răspuns:
| BogdanBz a răspuns:

Intra in setari si cauta audio device si vezi daca iti recunoaste castile. Boxe ai? iti merg?