| yonutzzz95 a întrebat:

Recent mi s-au stricat castile la calculator si am cumparat unele noi, merge tot bine mai putin microfonul, castile imi merg perfect dar microfonul nu-mi merge deloc ce sa fac? am cautat peste tot in computer ce este legat de microfon sa activez si sa dau la maxim dar degeaba tot nu merge ajutati-ma va rog care stiti

Răspuns Câştigător
| G30rGe a răspuns:

Este cel mai bun raspuns.
Te duci de unde l-ai luat daca ai cumva garantie Il dai sa ti-l repare, daca nu sa iti dea bani inapoi pe ele big grin
Funda te rog?

1 răspuns:
| xlr8rq1 a răspuns:

Cel mai bun lucru pe care il poti face este sa vizitezi un specialist sau sa mergi la locul de unde le-ai cumparat si sa le ceri banii inapoi ca sa poti lua niste casti in stare functionala. Funda?