| Andrei1301 a întrebat:

Salut > TPU< am si eu o problema, joc need for speed world onlinne si am o chestie care mi-a dat batai de cap.Nu stiu cum sa fac sa imi intre in cont adica la *cash* acei banisori care ii castig din cartile alea de exemplu : 1000 $, nu imi intra in cont.Rog pe cineva sa ma ajute s-au sa 'mi dea un sfat. Va multumesc Mult! Funda + Vot!

4 răspunsuri:
| ShaunWhite a răspuns:

Mai bine intrebi pe cei care joaca nfs-ul in joc(gameplay)

| Andrei1301 explică (pentru ShaunWhite):

Mda. dar vezi tu ca acolo sunt totate " natiile " si nu poti sa te intelegi cu ei, vb numai rusa si germana, iar la germana, nu prea inteleg happy

| ShaunWhite a răspuns (pentru Andrei1301):

Roaga cativa prieteni sa te ajute, sa vina la tine acasa, sa incercati amandoi sa descoperiti...nu stiu, asta este varianta mea!

| SNIPƎR a răspuns:

Pei nu e normal, incearca sa ti-l descarci inca o data si vezi daca merge asa, daca nu merge depune o plangere pe pagina oficiala NFS World, sper ca te-am ajutat, Funda?