| S3vi a întrebat:

Am si eu o problema la CS, atunci cand ma conectez la propiul meu server imi da eroarea asta : http://i.imgur.com/KXNqECc.png
Cum o pot rezolva?

Răspuns Câştigător
| SeReNoo a răspuns:

Intra unde ai cs-ul instalat, cauti folderul models si stergi modelul box_furien.mdl.
Daca zici ca este serverul tau ar fi trebuit sa stii lucrurile astea.
Daca mai ai nevoie de ceva ma gasesti pe www.lsz.ro/forum.
Bafta! si sper ca imi dai funda :))

| S3vi explică (pentru SeReNoo):

Mersi si ai dreptate ca ar trebui sa stiu asta dar mai sunt ina doi fondatori cu acces FTP si nu stiam ca au adaogat mai multe... Vedem maine daca iti dau funda ca acum nu's la PC

| SeReNoo a răspuns (pentru S3vi):

Pai da. te-ai vazut cu sacii in caruta. Ce te-ar mai interesa de funda mea, nu?laughing
Si app. puteai sa-mi dai funda si de pe telefon asa cum ai putut sa dai reply aici.
oricum. sper ca te-am ajutat!

| S3vi explică (pentru SeReNoo):

Vreau sa vad daca merge :-)) promit ca maine iti dau funda ciar daca nu a functionat :-P

| S3vi explică (pentru S3vi):

Si nu mai ajutatat cu nimic, dar ti-am dat funda :-))) am schimbat winows si a mers :-P ce ai spus tu nu a functionat :-P