| R1plax a întrebat:

am si eu o problema la metinul ValMondial
Cand intru in client imi da eroarea HACK_SHIELD scrie sus la titlu si jos imi scrie: UNKNOWN_ERROR(errorCode=100)
Va rog frumos cum pot rezolva aceasta eroare am reinstalat metinul de n ori si degeaba am facut ubdate si degeaba va rog frumos DAU FUNDITA SI VOT TOT CE VRETI

1 răspuns:
| xDexy1 a răspuns:

Pai ghici de ce isti scrie "hack shield"" poate ai vreun hack yang trade sau din astea deace iti da eroare dezinstaleaza hackurile si reinstaleaza metinu din nou. bafta big grin