| anonim_4396 a întrebat:

Sall la toti. Am o problema la mt2mania cand dau sa intru in joc imi apare HACK_SHIELD si dedesubt UNKNOWN_ERROR(errorCode=100) si nu stiu ce sa-i fac ca nu am hack

3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Se pare ca ai o problema cu hackshield. Du-te pe site si vezi daca scrie detalii. Daca ai metin2ro, incearca sa-l stergi si vezi dupa daca iti merge. Sau incearca sa downloadezi o alta versiune de hackshield. Sau downloadeaza clientul cu programul de cea mai mare piraterie.

| JolnT a răspuns (pentru ThEEmperoR):

Si de unde pot lua alt hackshield sa-mi mearga sau care e programul cu cea mai mare piratare

| ThEEmperoR a răspuns (pentru JolnT):

Hackshield il iei de pe internet (google). Cel mai mare program de piraterie incepe cu "t" si se termina tot in "t". Are o emblema verde.