| AlexBossMarian a întrebat:

am si eu o problema legata de minecraft ......cand intru in laucher ami intra dar cand dau play se incarca dupa aia ami da eroarea asta:[13:42:52 SEVERE]: Gave up trying to download https://libraries.minecraft.net/com/mojang/authlib/1.2/a uthlib-1.2.jar for job 'Version & Libraries'
[13:42:52 SEVERE]: Job 'Version & Libraries' finished with 6 failure(s)! (took 0:00:02.113)
ce trebuie sa fac va rog ajutati-ma dau funda cine ma ajuta!

P.S Folosesc team extreme ca laucher ca nu am cont premium

Răspuns Câştigător
| Xres100 a răspuns:

Scrie %appdata% in start acolo sterge tot ". minecraft " si ia-l din nou de unde l-ai luat si inainte