| ALEX12310 a întrebat:

BUNA dupa ce instalez orice mod pe minecraft fie el exe. sau zip. cu un launcher mi se deschide imi arata emblema de la mojang si apoi se inchide iar cu celalalt imi spune Gave up trying to download https://s3.amazonaws.com/......-0.0.1.jar for job 'Version & Libraries'
Job 'Version & Libraries' finished with 4 failure(s)! deci de unde pot tua libraries funda

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Cand instalezi un mod du-te in run scrie %appdata% -->. minecraft deschide minecraft.jar cu rar, sterge meta-inf folder dupa baga modu ca sa nu se mai inchida.

| ALEX12310 explică (pentru Hitback):

A da multumesc ca mi-ai amintit ca ultima oara tot asa am facut si tot de pe net am aflat

| ALEX12310 explică (pentru Hitback):

Da dar nu ma lasa sa il sterg

| Hitback a răspuns (pentru ALEX12310):

Inchide minecraftu cand faci treaba asta big grin

| ALEX12310 explică (pentru Hitback):

Nu pot deschid cu WINrar si imi da o eroare la stergte si la sfarsitu erori imi spune ca folderul este alterat

| Hitback a răspuns (pentru ALEX12310):

Hm, nu mi sa mai intamplat

| ALEX12310 explică (pentru Hitback):

Tias fi recunoscator