| KINGUL a întrebat:

Am şi eu o problemă!
M-am apucat de un joc numit „Prototype" fara „"
Ce-i care nu ştiţi cum arată un click pe linkul de mai jos:
http://www.youtube.com/watch?v=CI25sYr90tM
Deci problema mea este că am laptop şi cand intru în joc am fps intre 1 şi 8... şi mie se mişcă foarte greu!
Aş dori şi eu o metoda de a mării fps-ul!
Am încercat cu Game Booster care îmi închide aplicaţiile cand intru în joc şi nu mg...
Am urmatoarele la laptop:
2GB rami
128mb placa video
am placa video Intel
Hard Disk de 250GB
32Bit la video
Şi eu sincer sunt alţii la fel ca mine care le merge foarte bine.
Vă rog frumos spuneţimi şi mie :o3

3 răspunsuri:
| Alnoso a răspuns:

Cred ca problema ta e de la driver sau memorie. Adica daca ai un driver slab sau putina memorie e logic sa mearga aiurea. Ai putea instala alt driver video sau sterge chestiile inutile.
Si nu te increde in programe de care nu ai auzit, cei care le fac vor doar sa ia bani, cand intri pe unele site-uri proprietarul site-ului ia bani.

| KINGUL explică (pentru Alnoso):

Am încercat dar degeaba...

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Iata citeva sfaturi:
1.Da setarile graficii la minim
2.Verifica PC-ul de virusi
3.Inchide toate aplicatiile in timp ce joci
4. TuneUp utiolities 2013 are turbo mode, care mareste productivitatea PC-ului, ai putea sa incerci si asta.
TuneUP o poti lua gratis de te
t o r r e n t i n o. c o m