| tauruss a întrebat:

am si eu o problema pe server la minecraft nu ma lasa sa folosesc coduri imi spune you do'nt have permision to use this comand ceva de genu ce trebuie sa fac ca sa ma lasa sa folosesc coduri funda! si vot

3 răspunsuri:
| kapcom a răspuns:

You do'nt have permision to use this comand (din engleza) = nu ai permisiune sa folosesti aceasta comanda

FUNDA?

| tauruss explică (pentru kapcom):

Ma nu te-am intrebat ce inseamna ca stiu si eu ce inseamna am intrebat ce sa fac sa ma lasa sa folosesc coduri oricum am aflat cum si nu iti dau funda pentru traducere.laughing

| vladspinu1999 a răspuns (pentru kapcom):

Da de ce