| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o problema si sper ca ati putea sa ma ajutati.Acm 3 zile am vrut sa imi downloadez un joc si am observat ca mi se downloadeaza foarte greu (0.6 kb), pana acum nu mi s-a intamplat asa ceva niciodata, pana acum mi se downloada cu 5-6 MB/s, vreau sa mentionez ca nu e de la seeds (erau 7.000 la seed), si nu numai la jocul acela ci si la alte jocuri pe care l-am download-at in aceste 3 zile. M-am gandit ca ar putea fi de la wireless deoarece e cam vechi ( 2 ani ), sau de la placa de retea din laptop. Scuzati categoria pe care am ales-o. Sper ca ma puteti ajuta!

1 răspuns:
| 1stResponder a răspuns:

Poate erau mai multe device-uri conectate la internet si il foloseau, ceea ce ii scadea viteza.
Sau, daca ai internet wireless cu un anumit numar de GB disponibil la viteza maxima, poate fi posibil sa se fi terminat, iar acum sa ai viteza mica.