| alexboss2020 a întrebat:

Am si eu o problema urgenta cand vreau sa sterg un folder din partitia C imi apare aceasta eroare "You require permission from administrators to make changes to this folder.

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Se intampla si chestii din astea poti incerca sa le stergi cu IObit unlocker eu il am direct in windows 10 bagat acest program sau poti cauta pe google programul unlocker. Aceste doua programe le-am folosit si eu la unele foldere care faceau la fel nu ma lasau sa le sterg. Aceste programe le forteaza sa se stearga in proportie mult mai mare atunci cand incerci. inainte de a folosi un program din cele doua da-i un restart la pc si vezi daca se sterge atunci daca nu foloseste-le pe care vrei din ele

2 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Adica nu trebuie sters acel folder ai nevoie de permisiunea administratorilor. Ai sansa sa strici windows-ul daca faci asa ceva

| alexboss2020 explică (pentru CatalinVictor1985):

Dar faza e ca nu e un fisier important pentru windows am descarcat bitdefender si acum nu ma mai lasa sa il sterg

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru alexboss2020):

Se intampla si chestii din astea poti incerca sa le stergi cu IObit unlocker eu il am direct in windows 10 bagat acest program sau poti cauta pe google programul unlocker. Aceste doua programe le-am folosit si eu la unele foldere care faceau la fel nu ma lasau sa le sterg. Aceste programe le forteaza sa se stearga in proportie mult mai mare atunci cand incerci. inainte de a folosi un program din cele doua da-i un restart la pc si vezi daca se sterge atunci daca nu foloseste-le pe care vrei din ele