| HaMaCenTER a întrebat:

Am si eu o rugaminte. am un prieten care a facut un server de metin http://metin2nf.eu/ Haideti sa il populam usor dar bine. Avem nevoie de playeri ca sa nu se inchida

4 răspunsuri:
| airflow a răspuns:

Ce rate are? daca mi convine ma bag si eu, spune mi cate ceva despre server ul ala

| HaMaCenTER explică (pentru airflow):

Se creste destul de bine 1000 toate. in 2 ore faci 230

| airflow a răspuns (pentru HaMaCenTER):

Hm, cu ratele de 1000 n ai cum sa faci niciodata lvl 230 in 2 ore

| Adnosius a răspuns:

Faceti reclame pe serverele mai populate,cum ar fi Gx,Ro,Hammer, Steel etc. Faceti reclame pe site-uri, pe forum-uri.
P, S:Cand dai click pe ceva, am vzt ca te baga pe top 66.Ar fi mai bine sa scoata asta deorece de pe siteul de top 66 putem la troiani.