| Danyelutzuu a întrebat:

Am si eu o rugaminte... puteti sa imi spuneti si mie de unde as putea sa descarc pe android jocul Construction Simulator 2014 gratuit? Sau puteti sa imi spuneti cateva simulatoare super tari(grafica buna)

3 răspunsuri:
| kresusbrack2000 a răspuns:

Descarca aplicatia Aptoide de pe magazin play si dupa ce la-i instalat cauta acolo numele jocului.E gratis si eu am aptoide si merge. Funda?

| TheScreaming a răspuns:

Https://play.google.com/......ore/search ....cumpără sau așteaptă să apară varianta gratuită! Fundă? =D

| Danyelutzuu explică (pentru TheScreaming):

TheScreaming poti sa imi mai dai o data linkul...ca nu merge