| RugbyBoyy a întrebat:

Am si eu problema la cs 1.6.De fiecare data cand vreau sa-mi schimb niste setari la keyboard mi le face la loc. Am incercat sa pun config.cfg pe read-only dar nu merge.

DAU FUNDITA. Va rog ajutati-ma ca nu pot juca deloc HNS.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori de din cauza la cs si mie mi se intampla dar acum joc pe asta
http://cswarzone.com/
nu dai pe Direct Download dai pe Mirror 1 sau pe Mirror 2
faci seetarile si merge
si te joci ca are grafica super misto:D
Bafta si funda

2 răspunsuri:
| nda a răspuns:

Cum adica ti le face la loc? schimbi niste setari la keyboard, dai apply, intri in joc si iti merge iar dupa ce inchizi jocu si intri iar nu mai ai modificarile? Daca da, atunci vezi sa NU fie configu pe readonly.

| HD_ITz_1993 a răspuns:

Salut,TPU.Am o problema la CS 1.6.Atunci cand dau W si A in acelasi timp mi se misca lent(greu).De ce?
Te rog raspunde-mi, daca ai skype da-mi add green. mihai1