| Ardeleanu_Florin_2003 a întrebat:

Am și o întrebare pentru gameri. Ce alegeți dintre G2A si Instant Gaming? Vreau să-mi cumpăr Euro truck simulator 2. Care e mai sigur? Pe G2A am intrat putin la review-urile unui vânzător și cineva zicea că e scam și că e cheia deja folosită. Există așa ceva? Cât despre Instant Gaming ce spuneți? E safe site-ul sau îți poți lua scam? Aștept cât mai multe răspunsuri. Mulțumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Instant Gaming. Nu platesti taxe stupide ''de protectie'' am platit, in 5 minute aveam jocul activat.

| TomyBrave2019 a răspuns:

G2A e mai bun

| Ardeleanu_Florin_2003 explică (pentru TomyBrave2019):

Atât? Ce argumente ai când zici că e mai bun G2A?

| TomyBrave2019 a răspuns (pentru Ardeleanu_Florin_2003):

Mi se par mai ok preturile si modul de functionare. Mai safe daca vrei

| EduardCinca a răspuns:

Personal, iti recomand eneba, au preturi mult mai ieftine decat G2A