| Z3US a întrebat:

am sie u o problema la intrarea in cs! Imi da o eroare de la " Microsoft visual c++ Runtime error - Abnormal program termination "... ce pot face va rog. dau un euro + funda celui care ma ajuta sa rezolv. pls!

Răspuns Câştigător
| cosminutzu90 a răspuns:

Pai ar trebui sa instalezi Microsoft visual c++ si daca il ai deja instalat in dezinstalezi si il instalezi iar. Uite aici un link de descarcare : http://www.softpedia.com/......tml.Bafta!

1 răspuns:
| Z3US explică:

Mane. nu ai inteles. in fine. eu iti dau funda sa fiu baiat cum se cade. ca l-am rezolvat aseara! in fine. mersi oricum