| StefanutzDz a întrebat:

Stie cineva cum pot rezolva eroare aceasta la metin! Cine imi raspunde si se rezolva problema va primi funda la multe intrebari de ale mele big grin! Eroarea este ceva de genul : Microsoft Visual C++ Runtime Library. si mai jos abnormal program termination. Am cautat pe net si nu am gasit! FUNDA SI VOT LA CINE REZOLVA PROBLEMA!

2 răspunsuri:
| StefanutzDz explică:

Cineva care stie ar putea sa raspunda. Din pacate eu nu stiu. Si u. cum poti sa zici "Nu inteleg la ce te referi dar probabil e de vina compul tau!". Daca nu intelegi. nu mai raspunde OK?

| SerafimHD a răspuns:

Nu inteleg la ce te referi dar probabil e de vina compul tau!