| Iulian29 a întrebat:

Cine stie cum rezolv Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime Error!
abnormal program termination
Zice-ti va rog am windows 7 x64 sad dau funda vot ce vreti

9 răspunsuri:
| elycrissro a răspuns:

Incearca sa reinstalezi librariile.
Le poti descarca de aici:
Microsoft Visual C++ 2005, 2008, 2010 Redistributable

http://www.programepc.com/......ributable/

| Iulian29 explică (pentru elycrissro):

Am toate Microsoft Visual C++ 2008, 2008, 2010!

| Iulian29 explică (pentru elycrissro):

Am toate Microsoft Visual C++!

| elycrissro a răspuns (pentru Iulian29):

Eu am spus sa le reinstalezi, adica le dai la toate uninstall si apoi instalezi toate.

| elycrissro a răspuns:

Uita-te si la aceasta eroare:

http://www.programepc.com/......t-library/

| Demonakita a răspuns:

Bagati si Microsoft visual c++ 2012. Mie mi-a mers.

| SmQAlex a răspuns:

Dezinstaleza toate c++ pe care le ai si instaleaza.net framework 3.5 sau daca nu iti merge instaleaza 4.5 (net framework).
Mie cel putin mi-a merswinking

| Madularescu_Raul_1994 a răspuns:

Bai punete refa windowsu si ai grija sa nu mai instalezi porcariile alea si va fi totul ok vezi ca la unele jocuri ti le instaleaza ei direct asa ca ai grija la ce dai instal oke sper sa scapi de problema straight face

| elycrissro a răspuns (pentru Madularescu_Raul_1994):

Tu pentru fiecare eroare, te pui sa reinstalezi windows-ul...
Bleh... din cauza multitudinii de sisteme operationale, e normal ca programele si necompatibilitatile sa faca probleme, e mai usor sa incerci sa rezolvi problema decat sa formatezi.