| TheFanta a întrebat:

am un calculator mai vechi pe care vreau sa ma apuc de minecraft,dar uitati care este faza,eu stiu sa imi downloadez minecraft dar calculatorul meu nu-l suporta si trebuie sa schimb mereu windows-ul dar ma intreb daca pot juca minecraft multiplayer fara sa descarc jocul, adica online fara descarcare.

Primul raspuns corect=Funda!

Răspuns Câştigător
| Kizzondy a răspuns:

Minecraftul Multiplayer Nu se poate juca fara descarcare, Dar poti incerca o versiune mai veche cum ar fi 1.0. Sper ca ti-am fost de folos!