| EduardGabriel001 a întrebat:

am un canal de YouTube cu doar 100 de subscriberi si fac gaming, lumea nu se prea uita la episoadele mele. Imi puteti sugera niste jocuri pe care sa le filmez? Mulțumesc
Canalul meu este acesta:https://www.youtube.com/channel/UC-GENyH_Zj-GpRf8bwvGUPQ

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna ziua.
In functie de consola de gaming sau calculatorul pe care il ai, iti pot da ca si sugestie urmatoarele jocuri:

Jocuri:
1. Metro Exodus
2. Wolfenstein: YoungBlood
3. Days Gone
4. Doom Eternal
5. Mortal Kombat 11
6. Anthem
7. Crackdown 3

Nota: Nu toate jocurile trebuie cumparate. Este doar o sugestie.
Sper ca am fost de mare folos.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Trebuie sa ai content bun si cresti in orice joc. daca tu esti plictisitor nu te gandii ca jocul te ridica doar pentru ca e cunoscut. cum tu filmezi ca un exemplu LoL. un joc destul de vizionat, multi altii filmeaza si ei. deci continutul canalului face diferenta nu ce jocuri joci

| EduardGabriel001 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc