| PastilutSaX a întrebat:

happy
Am un cont steam in valoare de 125 de euro si nu stiu cam cat ar valora daca las vinde.am 15 jocuri cumparate si cel mai scump este de 28 de euro...Cam cu ce pret s-ar vinde? astept

Răspuns Câştigător
| xXxStefaNNNxXx a răspuns:

Nu poti da un steam cam cu cat l-ai cumparat.90-100 de euro ar fi un pret rezonabil..Ca asa daca l-ai da cu pretul normal(cat ai dat tu pe el) si-ar cumpara el jocurile pe contul lui si are avea numele lui, etc.

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

125,ca nu conteaza ca ai ore pe el, e ca si cum il ia nou dar cu 0 ore jucate, daca vand maine black ops 2, il dau cu acelasi pret cu are e luat

| razvyaga a răspuns:

Eu as zice ca cu 100 euro. Dar depinde si de ce jocuri ai pe el.