| Petre1asdasda a întrebat:

SAlut TpU am un laptop Dell inspiron n5110 are i3 2.3 ghz 4gb ram si placa dedicata nVIDIA ge force 525m 1gb am vazut ca cu placa video merge si crysis 2 dar nu stiu ce sa zic despre procesor dati-mi niste jocuri care merg pentru el

1 răspuns:
| lopaca97 a răspuns:

Super laptop (eu am calculator cu aceleasi proprietati).Pai ai putea juca wow, need for speed world, minecraft, Skyrim, team fortes2, CS, etc...la caracteristicile calculatorului iti merge absolut orice vrei(poate jocurile mai bune pe grafici mai proaste.dar merg fara lag)
Daca te-am ajutat, ajuta-ma si tu cu o fundabig grin