| paulcra92 a întrebat:

Am un laptop Samsung seria np300, mentionez ca device-ul are aproximativ 6 luni, cumparat de nou.Astazi l-am ridicat si s-a auzit un zgomot ciudat,de fiecare data cand il ridic si il misc dreapta - stanga(la fel cum invarti de volan) se aude un zgomot,ca si cand paletele ventilatorului ar agata putin de plastic inauntru, de acolo se aude. zgomotul este aproximativ la fel ca atunci cand ai un ventilator de casa pornit si pui putin degetul sa vezi ce se intampla happy scuze alta asemanare nu gasesc.Nu a fost lovit sau trantit.

Multumesc!

1 răspuns:
| LTAA a răspuns:

Probabil vreo piesă dezmembrată din Laptop ce umblă clandestin prin ventilator. Mergi la Service.