| soulles0709 a întrebat:

Salut, ps4 meu scoate zgomot cand sunt in joc mai ales in timpul unui filmulet din joc cand ies cu butonul ps se aude mai tare dar daca scot jocul complet nu se mai aude nici un zgomot. Cand l-am cumparat nu avea nimic, cu zgomotul se aude ca un ventilator, daca puteti va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Xdreaper21 a răspuns:

Este cooleru care incearca sa faca fata
Probabil trebuie sa pui psu in alta pozitie sa se aeriseasca bine
Alta solutie nu vad
Si al meu face asa dar a mai incetat de cand l-am pus in alta pozitie