| dustyzzz99 a întrebat:

Am un laptop si nu mi se misca bine jocurile! Si vreau sa-mi cumpar un calculator de gaming di vreau sa stiu da ca acesta pe care l-am gasit este bun : -SYSTEM DESKTOP SERIOUX PERFORMANCE V14B CU PROCESOR INTEL CORE I3-4160, 3.6 GHZ HASWELL, 8GB RAM 1 TB HDD, NVIDIA GT 630, 2 GB!

RASPUNDETI-MI VA ROG. FUNDA!

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

E slab pentru pretul care il are, in plus sursa este o petarda, daca mai pui 200 lei iti iei pc-ul asta care sterge pe jos cu pc-ul ala
http://www.mediadot.ro/wishlist/49642/

| 1ull1 a răspuns:

E foarte bun!

| dustyzzz99 explică:

Dar de asta ce ziceti e mai bun?

- Calculator office Intel core i5 3330, 4GB RAM 500Gb HDD, 3, 1 GHZ