| simonel123 a întrebat:

am un laptop si vreau sa stiu ce jocuri faine merg pe el mai jos o sa las componentelel lui

procesor: i5 M 520 2, 40 GHz

RAM:3GB

placa video hd graphics

placa video 1271 MB

Cel mai bun raspuns va primi funda vreau si jocuri sugerate de voi daca se poate! Vreau cat mai multe jocuri daca se poate care credeti ca ar merge pe el

Răspuns Câştigător
| Hategan_Raul_1997 a răspuns:

Eu am dual core de 2 ghz, 3 gb ram si placa video de 1617 mb si merge prototype 2 aproape perfect la mediu, just cause 2, saints row 3, darkness 2 merge perfect la detalii maxime, dead island la mediu merge perfect

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Ai putin rami. E ciudat. Pe un i7 e minim 4GB. Deci nu cred ca iti va merge GTA V in cat sa nu ai lag.
Deci ar fi
Euro Truck Simulator 2
GTA 4
CS GO
si de ce nu Cross Fire
Astea 4 le joc si is ok.

| I0nuT55 a răspuns:

Jocuri prea mari nu o sa-ti mearga, din cauza placii video(nu e dedicata).

| StRaffael a răspuns:

Call of Duty: Black Ops 2
CS:GO
GTA 5(dar in grafice putin mai low)
League Of Legends
Far Cry 3(dar tot in grafice mai low)
Team Fortress 2 ( TF2 pe scurt)