| simonel123 a întrebat:

am un laptop si vreau sa stiu ce jocuri faine merg pe el mai jos o sa las componentelel lui

procesor: i5 M 520 2, 40 GHz

RAM:3GB

placa video hd graphics

placa video 1271 MB

Cel mai bun raspuns va primi funda vreau si jocuri sugerate de voi daca se poate! Vreau cat mai multe jocuri daca se poate care credeti ca ar merge pe el

Răspuns Câştigător
| Dugalle a răspuns:

Nu a venit si cu placa dedicata? Naspa, placa video te trage-n jos mult.

Jocurile pana in 2008 - 2010 maxim plus :

Incearca pe www.GoG.com unde gasesti jocuri vechi dar foarte bune, ca na, Goold Old Games.

Alta alternativa pentru jocuri vechi dar foarte bune, eu chiar joc un numar mare, le gasesti in lista asta foarte bine facuta :

https://www.youtube.com/watch?v=Bo_XLomYKOw&list=PL18C536DD86B8457E

Are mai multe chestii pe channelul lui.

Un site ce te-ar putea scuti de timp sa vezi ce jocuri ti-ar merge si ce nu e :

www.canirunit.com selectezi jocul si iti dau ei rezultatele.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Resident Evil 4
Test Drive Unlimited 1 (TDU1)