| bibi5961 a întrebat:

am un leis pentru counter strike si e setat de mine sa nu fie cine stie ce. vreau doar pentru stabilitate. am si steam si pornesc csu din steam, apoi deschid leis-ul si apoi mi se inchide cs-ul. de ce nu merge? dau funda! merci!

3 răspunsuri:
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu va merge din cauza steam guard( e un fel de antihack).Nu mai versiunile cracked pot utiliza hack

| bibi5961 explică (pentru TechGuyTpu):

Dar totusi la un vecin ii merge antissu (wallul), cum de?

| TechGuyTpu a răspuns (pentru bibi5961):

Poate foloseste ceva injector sau nus.Nu iti recomand iti poate bana contul de steam(adica papa jocuri)