| Sorinelo19 a întrebat:

Am un pc cu urmatorele specificatii : procesor 1. 8ghz ram512 placa video 256. Cine imi spune cele mai multe jocuri primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Depinde de preferinte, age of empire 1, 2, 3, empire earth 1, 2, imperail glory, rome total war, barbarian invasion total war, medieval total ware 1, 2 american conquest, SShogun total war 1, 2, gta 3, world of warcraft 4.3.4, emperor rise of the middle kinghdom, knights of honor, chicken invader 1, 2 3, 4, wolfenstein et, alexander total war, minecraft 1.8 beta, metin2... cam atat am jucat pe un pc cu placa video de 128 mb si ram de 512.

12 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Testeaza pe http://systemrequirementslab.com/cyri ce iti functioneaza, ai o lista foarte mare.

| CM7YRE a răspuns:

Testeaza pe http://systemrequirementslab.com/cyri ai o lista foarte mare.

| rapp2020 a răspuns:

Nu prea multe destul de vechii jocurile

| kar1GaNNN a răspuns:

Cs 1.6
Sa: Mp

| FatUglyVirgin a răspuns:

Jocuri din 2005laughing

| AlexAndrei96 a răspuns:

Jocuri de pe internet rolling on the floor)) Si telefonul meu e mai bun ca pc-ul tau laughing))

| Wo0W a răspuns (pentru AlexAndrei96):

Hoo ma ca nu toti au bani...

| FatUglyVirgin a răspuns (pentru Wo0W):

Meh un telefon de 500 lei este la fel de rapid ca pc-ul luilaughing

| Wo0W a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

Asta e ce vrei acum laughing

| AlexAndrei96 a răspuns (pentru FatUglyVirgin):

rolling on the floor)))

| marian5693 a răspuns:

Gta Vice City, Gta San Andreas, Gta 3, Nfs Underground, Nfs Underground 2, Nfs Most Wanted, Half-Life, Half-Life 2, Half-Life 2 Episode 1, Half-Life 2 Episode 2, Gun, Gothic 1, Gothic 2. Sper sa iti placa.

| 4ndreyy a răspuns:

Revolt