| ilussion97 a întrebat:

am un PSP 3004 versiunea 6.60 si as dori sa il modez, locuiesc in Vaslui si daca ati putea sa imi recomandati pe cineva care se pricepe in a le modarii...sau un link cu tutorial video, testat personal de voi! Multumesc Anticipat! Funditaaaa la cel mai bun raspuns!winking

5 răspunsuri:
| ilussion97 explică (pentru roormaf12):

Posibil sa fie cel mai bun, nu te contrazic, da eu as dori pe cineva din Vaslui.nu sa il trimit in Brasov, pentru o modare, pentru ca nu sunt sigur, ca se va mai intoarce...un PSP nu e 10 lei, este 500-600 lei, si risc foarte mult trimitandul, pentru ca nu is sigur daca se mai intoarce... nu crezi ca am dreptate?winking

| roormaf12 a răspuns (pentru ilussion97):

Sincer e un om de treaba nu o sa faca asa ceva...are tot ce isi doreste acasa(iphone, xbox) multi prieteni de ai mei au trimis console la el si nu au avut probleme.

| ilussion97 explică (pentru roormaf12):

Lasa-mi un id de al tau si vb mai binewinking

| roormaf12 a răspuns (pentru ilussion97):

Onetiu_mark12