| DaNnY1221 a întrebat:

Am un servar de Metin2 care se folosete de Hamachi si voiam sa va intreb daca exista vreo posibilitate ca jucatori sa se conecteze la servar fara a se afla in camera mea Hamachi (poate sa nici nu aiba hamaci)! Se poate?(si daca da cum)

Răspuns Câştigător
| DjDeath a răspuns:

Da se poate, dar nu vreau sa iti spun, chiar daca iti spui nu ai intelege.

2 răspunsuri:
| DaNnY1221 explică:

Te asigur ca daca mi-ai raspunde cu indicatiile o sa inteleg!

| DaNnY1221 explică:

Te asigur ca daca imi vei raspunde cu indicatiile o sa inteleg.