| DaNnY1221 a întrebat:

Am si eu un servar de Metin2 care se folosete de Hamachi si voiam sa va intreb daca exista vreo posibilitate ca jucatori sa se conecteze la servar fara a se afla in camera mea Hamachi (poate sa nici nu aiba hamaci)! Se poate?(si daca da cum)

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ai router/modem ceva? Daca da, fa un port forward. Oricum, cel mai probabil ei folosesc un starter sa se conecteze, teoretic, ar merge conexiunea daca ai setat la network adapter placa hamachi.Incearca sa ti-l treci pe ip sau pe no-ip daca vrei sa-ti mearga direct.

| DaNnY1221 explică:

Chestia cu no -ip chiar functioneaza adica free si permanet?