| BuggyWuggy a întrebat:

Salut,TPU!
Am un server de minecraft de 1.6.2...si as vrea sa-l fac de 1.7.2...dar nu stiu cum.Imi poate explica cineva daca e posibil? Si daca da, cum ar trebui sa fac ca sa nu pierd ce-am construit si tot ce-am facut pe 1.6.2..Va rog putin ajutor happy
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Ciggaretto a răspuns:

Nu ti se duce nici o constructie si sa stii ca nu prea intra lumea pe 1.7.2 asa ca eu iti zic sa il faci de 1.6.4 ca e mai smecher. Daca vrei sa iei sfatul meu bine daca nu, nu happy

| BuggyWuggy explică (pentru Ciggaretto):

Ok,o sa iau in seama.Dar ai idee cum il fac de 1.6.4?

| Ciggaretto a răspuns:

Intra pe linkul asta:http://www.minecraft-romania.com/......2800.html.
Daca nu-ti merge add me pe skype
Skypul meu este
themonsterkill. 2003