| DonPablo a întrebat:

Salut Tpu.am un volan de calculator cu pedale, frana de mana si schimbator de viteze MYRIA MY-1002.As vrea sa imi spuneti cateva jocuri de tip simulator cum este de exemplu Euro Truck Simulator dar as vrea sa mearga pedalele ca si in 3D driving school unde daca mentii pedala la jumatate se pastreaza o anumita turatie.Am un pc trial core cu 3 gb de rami DDR2 si peste 500 de gb memorie.Deci ar trebui sa mearga cam majoritatea. Daca aveti ideei spuneti-mi va rog. apropo in afara de 3D driving school, euro truck simulator, sau aklte prostii de tip racing.Doar simulatoare.

Răspuns Câştigător
| aideplmaideplm a răspuns:

German truck simulator, 3D Driving simulator, Police Simulator... FUNDA?

1 răspuns:
| EzioAuditoreDaFirenze a răspuns:

Ce tare e volanul. Cat ai dat pe el?