| 07gabriel07 a întrebat:

Salut la ora actuala oscilez intre 2 volane un serioux reglabil pe 3 moduri cu schimbător si pedala sau un maria my 1002 cu pedala schimbător si frâna de mână. Mentionez ca sunt mai mult pentru jocul euro truck simulator 2 windows 10. Deci ce mi recomandați? Accept alte sugestii ieftine ca pret.

Răspuns Câştigător
| quizuri a răspuns:

Pentru ETS2 este recomandat un volan cu rotatia de 900 grade, iar cel mai ieftin daca nu ma insel este Loghitech Driving Force Gt.
Cu un volan care are roatatia de 180 de grade nu prea ai ce face in Ets.
Ca sugestie, incearca sa te joci cu mouse-ul, simuleaza foarte bine un volan. Sper ca te-am ajutat!