| SporeBox a întrebat:

Am un xbox 360 si de un timp incepea sa nu se mai deschida aia unde se baga CD-ul dar o deschideam din consola. Acum nu se mai deschide nici din consola nici de la butonul ala si nu e nici un CD inauntru si vreau sa imi spuneti ce are sau ce sa fac.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Are un defect. Nu recomand sa o desfaci singur nici sa o o duci la rude, prieteni sau cunostinte "care se pricep." Cauta un service bun pentru console aproape de tine si poate o repara.