| Gamer2000 a întrebat:

De vreo ceva timp sunt nelamurit ce vreau sa-mi iau. Voi ce spuneti sa-mi iau un telefon BlackBerry z10 sau o consola xbox 360? Eu sunt Gamer dar as prefera si un telefon si nu am nici o idee. in fine cel care da raspunul si il si argumenteaza va primi un fundoi!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Eu în locul tău aș lua și telefon și Xbox.Se știe că scopul telefonului e să vorbești la el nu să îl pui să facă pizza(vb vine), deci cu 150RON îți iei un telefon și cu restul banilor Xbox-ul.Succes

2 răspunsuri:
| mariusmorariu a răspuns:

CUmparati BlackBerry ce sa faci cu un xbox? sa stai in casa sa devi un obsedat de jocuri mai bine comunici. http://bit.ly/1mNXSby (link prin afiliere)

| ScObYtoArE a răspuns:

Prietene daca esti gamer asa cum spui lagic iti iei xbox atat iti spun deoarece nu iti trebuie mai mult deoarece eu nu cred ca o sa te joci pe telefon jocuri gen mortal kombat 9, gta, fifa si alte jocuri cu grafica pe un amarat de telefon. sper ca te-am ajutat.happy