| Ra2wY a întrebat:

Am vazut acum 2 zile la varul meu ca se juca un joc online pe care il downloadase, in care erau mai multe personaje si se impuscau intre ei.
Si erau si mai multe moduri : Team Death match, Zombie, mai multe.
Era animat, nu erau personaje reale, ci niste omuleti
Funda cine imi zice cum se cheama big grin

Răspuns Câştigător
| sadforever02 a răspuns:

Atunci asta http://www.youtube.com/watch?v=Zjg9plhxHeE?

6 răspunsuri:
| ihavenoidealel a răspuns:

Cred ca vb despre CS.

| Ra2wY explică (pentru ihavenoidealel):

Nu CS, cs joc de ani buni happy
Nu e cu oameni reali...
Sun niste omuleti, dar nu reali, niste animale ciudate...

| sadforever02 a răspuns:

Cred cai S4 league http://s4.en.alaplaya.net/ daca nu incearca cai bestial :X

| Ra2wY explică (pentru sadforever02):

Nu e S4 league, il stiu si pe asta, este aproape identic, doar ca personajele sunt ca la Cs pe schipe, iti poti cumpara arme din shop si doar atat, fara armuti sau altele, dupa care poti upgrada armele respective.

| Iulian_Stefan_Mierlut_1991 a răspuns:

Sall TPU. Cred ca e Microovlts undele arme se cumpara cu MP(MICRO POINTS si cu RT(ROCK TOCKENS) si are 4 charachtere(Naomi, Knox, Pandora, C.H.I.P)are :Team Death Match, Zombie, Elimination, Capture The Batery.Cred ca asta e. Fundăăă plzzz sunt incepator cu TPU vreau 1 funda!