| TheKillerOfKillers a întrebat:

Am vazut la cineva o aplicatie pe telefon. Cand puneai mana pe camera iti numara bataile inimii. Cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Cardiograph si o poti scoate de pe googleplay ca de acolo am si eu. Succes. Funda

| TheKillerOfKillers explică (pentru TudyCFR):

L-am instalat da de ce nu imi merge? Trebuie sda-mi iau un progam de pe Magazin Play? P.S: Am Samsung Galaxy Fit!

| TudyCFR a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Pai cauta si pe mobile9 aplicatia si vezi daca o gasesti si selectezi telefonul pe care il ai.

| TheKillerOfKillers explică (pentru TudyCFR):

Unde dau sa caut ca nu apare nimic de cautat!

| TudyCFR a răspuns (pentru TheKillerOfKillers):

Dami un id si iti arat cu teamviwer.

7 răspunsuri:
| iulyrapidistu a răspuns:

Instant heart rate

| iulyrapidistu a răspuns:

Funda?

| iulyrapidistu a răspuns:

Sau "cardiograf"