| DragosBosss97 a întrebat:

am vazut pe net un joc care se numeste The Mighty Quest For Epic Loot si voiam sa-l joc.
Problema este ca atunci cand trebuie sa-mi fac cont de fiecare data imi da aceasta eroare,, You were unable to register due to an error. Please try again." si nu stiu ce este gresit, ce trebuie sa fac...
Care imi explica cel mai bine ce trebuie sa fac primeste multumirile mele si FUNDAwinking happy

4 răspunsuri:
| Xscape a răspuns:

Şi eu joc jocul ăsta, am PC foarte bun, mi-a mers din prima, probabil este din cauza variantei BETA, mie-mi merg majoritatea jocurilor la cel puţin medium, şi la medium este şi acest joc şi mi se blochează sonorul sau imaginea câteva secunde, probabil o dată cu lansarea update-ului şi cu varianta stabilă se vor rezolva aceste probleme.

| DannyGb a răspuns:

Ai incercat sa-l descarci pe steam?

| DragosBosss97 explică (pentru DannyGb):

Da, si am reusit pana la urma sa-l fac dar mereu cand intru in el ma enerveaza ca imi zice ca, cerintele nu corespund si culmea ca nu am eu calculator foarte bun dar ar trebui sa ruleze jocul asta...

| Negoita_Claudiu_1979 a răspuns:

Https://www.themightyquest.com/en/registrations/new Dai click aici! Dupa ce dai apasa pe : f Connect