| hackerr a întrebat:

Am versiunea de Sa-mp 0.3z R1! Si este un sv Romania Trucking Office! Cand intru pe el la loghare imi da crash! Ce trebuie sa fac? Si acel sv e de R4, dar un prieten are R1 si ii merge, perfect. Ce trebuie sa fac? Cine ma ajuta o sa primeasca funda.

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Din cate stiu eu ultima versiune 0.3x..mda n-am mai jucat de mult oricum. Dar stiu ca daca ai moduri multe sau iti lipsesc ceva fisiere, sau nu sa instalat bine jocul atunci iti da crash, cel mai bine ii sa il reinstalezi, daca nu merge atunci descarca tu de pe nosteam.ro it GARANTEZ ca va merge perfect. Mult noroc happy

| hackerr explică (pentru userul7200):

Mersi! M-ai ajutat mult! S-a descarcat foarte repede(Cred ca nici un minut nu a durat.) Acum imi merge! Multumesc!

1 răspuns: