| deejayoo a întrebat:

Salut tpu.am vrut sa-mi fac echipa de fotbal la fifa 07. si mi-am facut-o.am luat toti jucatorii buni si i-am pus lui chelsea.problema este ca nu stiu cat de buna este echipa.asta e primul 11 pentru ca restul nu cred ca intereseaza pe nimeni big grin
Portar:Casillas
Fundasitongueuyol,Maicon,Pique,Vidic
Mijlocasi:Beckham,Ronaldinho,Lampard(l-am pastrat ca-mi place devil
Atacanti:Messi,Ronaldo, Rooney

Mentionez ca joc un 4-3-3 cu varf impins rooney.ce spuneti despre aceast echipa pe cine sa inlocuiesc? :d dau funda happy

1 răspuns:
| iustin987 a răspuns:

Ma pune-l pe messi mijlocas si pe ronaldo adul pe ronaldinho si mergi cu 4-2-2